Hakkımızda

Sermak Power, 2004 yılında İstanbul Büyükçekmece de kurulmuş, ve o günden bu güne daima müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarına titizlik ve emin adımlarla devam etmektedir.

Kuruluşumuzun adından da anlaşılacağı üzere güç sistemleri olarak jeneratör, jeneratör satış, jeneratör yedek parça, jeneratör kiralama,Marine motor, Marine jeneratör satış servis ve yedek parça alanlarında 7/24 servis ağı ile faaliyet göstermekteyiz…

2014 yılında da Volvo Penta markasını bünyemize katarak gücümüze ve prestijimize bir yenisini daha ekledik. Müşterilerimizin memnuniyeti ve bir tedarikçiden beklenebilecek en iyi hizmet anlayışını düstur edinerek, sizlere hizmet vermenin onur, ve gururunu yaşamaktayız.

Biz, 11 yıllık tecrübemizi pratik, inovatif, verimli proses yönetimi ve aktif bir çalışma sistemi  ile süsleyerek  siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak ve aynı zamanda  daima çözüm odaklı bir hizmet vermek gayesi ile arttırmaktayız…

Sermak Power Türkiyedeki aktif olarak satış ve servis hizmetinin yanı sıra Rusya, Azerbaycan, Gürcistan, Ürdün, Irak, İran, Libya, Bulgaristan, Makedonya, Kosova, Fransa, Afrika, Tanzanya bunun yanı sıra daha bir çok ülkeye satış ve servis hizmeti vermektedir.

Bulunduğu sektördeki kabına sığmayan Sermak Power, internet sitesi ile dünyanın 58 ülkesine online olarak hizmet verebilmektedir.

Mekanik ve elektronik sistemler küçük bir kıvılcımın verdiği enerji ile harekete ile başlar…

Bizim gücümüz, sizsiniz…