Jeneratör Sat

satışİkinci el jeneratörüm var ve satmak istiyorum;

İkinci el jeneratörlerin satın alınma kararı Sermak Power System tarafından, servis geçmişi ve ürünün gerekli olması halinde yerinde incelenmesini izleyen, bir süreçten sonra verilmektedir.

  • İkinci El olarak satın alınma potansiyeli olan jeneratörünüzün gerekli tetkikleri, uzman teknik personelimiz tarafından gerçekleştirilmekte, varsa problemlerine mukabil değerlendirilerek alınılabilir olacağına kararı verilmektedir…
  • Müşterilerimizin elinde bulunan ve değiştirmeyi / ikinci el olarak satıp değerlendirmeyi düşündükleri her marka jeneratörü gerçek değerleri verilerek satın alınmaktayız.
  • Jeneratörünüzün bulunduğu lokasyon fiyat verme ve yerinde tetkik durumlarını etkileyebilmektedir. Bu sebeple mutlaka lokasyon bilgisi vererek fiyat çalışması isteyiniz.
  • İkinci el jeneratörlerin alımında farklı markaların alım fiyatlarını etkileyeceği gibi aynı zamanda jeneratörün ömrü ve kullanım koşulları da fiyata pozitif veya negatif etki edebilir.

ikinci el bir jeneraörünüz varsa ve değerlendirmek istiyorsanız hemen bize ekranınızın sağ köşesindeki mesaj bırakın bölümünden veya aşağıdaki iletişim formundan yazınız…

HEMEN SİZİ ARAYALIM:

Telefon Numaranız:
Güvenlik Kodu