Kiralama

kiralamaKiralama yolu ile ihtiyacınız olan her çeşit güçteki jeneratörü yatırım maliyeti ve işletme maliyeti olmadan tedarik edebilirsiniz…

Peki kiralamanın size faydaları nelerdir..? Satın almak varken neden kiralayayım?

  • Jeneratör kiralama yaptığınızda size kesilen kiralama faturaları firmanıza vergisel avantaj sağlar.
  • Sizi yüksek maliyetli envanter ve demirbaş yatırımı yapmaktan kurtarır.
  • Jeneratörlerin bakımları sizin tarafınızdan yapılmayacağı için dönemsel bir ödemeniz olmaz.
  • Kullanıcı hataları hariç, oluşacak arıza, yedek parça değişimi gibi durumlarda maliyetler kira bedelinin içinde olur.
  • Satın almada, temin edilecek jeneratörün garanti süresi 2 yılla sınırlı olmasına rağmen kiralama durumunda garanti tüm kiralama süresi boyunca geçerli olur.
  • İhtiyacınız olan jeneratör gücünün değişmesi durumunda, mevcut kiralık jeneratörü ihtiyacınız olan güçle değiştirebilme imkanı olacak.

KİRALA VE DEVRAL MODELİ

Kirala ve Devral Modeli ile uzun dönem kiralama yöntemi ile kiraladığınız ve ilk kullanıcısı olduğunuz jeneratörü uygun ikinci el fiyatıyla ve Sermak Power garantisi ile devralabilirsiniz. Bu yöntemde yapılacak karşılıklı anlaşma ile belirlenen şartlar doğrultusunda jeneratörün kiralama ve ikinci el bedelleri belirlenir. Bu sayede kiralayacağınız jeneratörün kira bedelini ve kiralama süresi sonunda bu jeneratörün tarafınıza ne kadar tutar üzerinden faturalanacağını bilerek anlaşma yaparsınız.

Yeni jeneratör maliyetleri ve kiralama faturalarının direkt gider olmasından doğan vergisel avantaj bu yöntemi tercih edilir kılmaktadır.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizim ile irtibata geçiniz…

HEMEN SİZİ ARAYALIM:

Telefon Numaranız:
Güvenlik Kodu