Satış & Kiralama

al-satJeneratör almak istiyorum;

Jeneratör mü lazım?

Yardımcı olalım…

Sermak Power System olarak jeneratör ihtiyacı olabilecek her alana jeneratör satış hizmeti verebilmekteyiz.

Öncelikle kullanacağınız jeneratörün hangi kapasitede olacağına karar vermemiz, ardından kullanım amacınıza göre bir ürün belirlemesi yapmamız gerekmektedir.

Alım yapacağınız jeneratör işletme maliyet ve envanter hesaplamalarınıza göre stratejik kararlar içermesi ile birlikte ikinci el veya kullanılmamış olabilir.

Buradaki tercihinizi belirledikten sonra doğru yere doğru ürünü, sistematik ve en verimli bir şekilde kullanılabilmesi için teknik özelliklerinin belirlenmesi gerekiyor.

Alacağınız jeneratörü hangi alanda kullanmanız gerektiğini, veya kullanacağınız alanın özelliklerini, aynı şekilde kullanım olacak işletme, yer veya yerler; veya araçlar… Her nerede olursa olsun bu konularda bilgi sahibi olmaya bilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey bizim ile irtibata geçip, Sermak Power System’in mükemmel hizmet ve kalite anlayışını keşfetmek olacak…

Daha detaylı bilgi için ekranınızın sağ alt köşesindeki “mesaj bırakın” bölümünden veya alttaki formdan bize yazınız…

 

 

satışİkinci el jeneratörüm var ve satmak istiyorum;

İkinci el jeneratörlerin satın alınma kararı Sermak Power System tarafından, servis geçmişi ve ürünün gerekli olması halinde yerinde incelenmesini izleyen, bir süreçten sonra verilmektedir.

  • İkinci El olarak satın alınma potansiyeli olan jeneratörünüzün gerekli tetkikleri, uzman teknik personelimiz tarafından gerçekleştirilmekte, varsa problemlerine mukabil değerlendirilerek alınılabilir olacağına kararı verilmektedir…
  • Müşterilerimizin elinde bulunan ve değiştirmeyi / ikinci el olarak satıp değerlendirmeyi düşündükleri her marka jeneratörü gerçek değerleri verilerek satın alınmaktayız.
  • Jeneratörünüzün bulunduğu lokasyon fiyat verme ve yerinde tetkik durumlarını etkileyebilmektedir. Bu sebeple mutlaka lokasyon bilgisi vererek fiyat çalışması isteyiniz.
  • İkinci el jeneratörlerin alımında farklı markaların alım fiyatlarını etkileyeceği gibi aynı zamanda jeneratörün ömrü ve kullanım koşulları da fiyata pozitif veya negatif etki edebilir.

ikinci el bir jeneraörünüz varsa ve değerlendirmek istiyorsanız hemen bize ekranınızın sağ köşesindeki mesaj bırakın bölümünden veya aşağıdaki iletişim formundan yazınız…

 

 

Jeneratör Kiralamak İstiyorum;

kiralamaKiralama yolu ile ihtiyacınız olan her çeşit güçteki jeneratörü yatırım maliyeti ve işletme maliyeti olmadan tedarik edebilirsiniz…

Peki kiralamanın size faydaları nelerdir..? Satın almak varken neden kiralayayım?

  • Jeneratör kiralama yaptığınızda size kesilen kiralama faturaları firmanıza vergisel avantaj sağlar.
  • Sizi yüksek maliyetli envanter ve demirbaş yatırımı yapmaktan kurtarır.
  • Jeneratörlerin bakımları sizin tarafınızdan yapılmayacağı için dönemsel bir ödemeniz olmaz.
  • Kullanıcı hataları hariç, oluşacak arıza, yedek parça değişimi gibi durumlarda maliyetler kira bedelinin içinde olur.
  • Satın almada, temin edilecek jeneratörün garanti süresi 2 yılla sınırlı olmasına rağmen kiralama durumunda garanti tüm kiralama süresi boyunca geçerli olur.
  • İhtiyacınız olan jeneratör gücünün değişmesi durumunda, mevcut kiralık jeneratörü ihtiyacınız olan güçle değiştirebilme imkanı olacak.

Kirala ve devral modeli;

Kirala ve Devral Modeli ile uzun dönem kiralama yöntemi ile kiraladığınız ve ilk kullanıcısı olduğunuz jeneratörü uygun ikinci el fiyatıyla ve Sermak Power garantisi ile devralabilirsiniz. Bu yöntemde yapılacak karşılıklı anlaşma ile belirlenen şartlar doğrultusunda jeneratörün kiralama ve ikinci el bedelleri belirlenir. Bu sayede kiralayacağınız jeneratörün kira bedelini ve kiralama süresi sonunda bu jeneratörün tarafınıza ne kadar tutar üzerinden faturalanacağını bilerek anlaşma yaparsınız.

Yeni jeneratör maliyetleri ve kiralama faturalarının direkt gider olmasından doğan vergisel avantaj bu yöntemi tercih edilir kılmaktadır.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizim ile irtibata geçiniz…